PORÓWNYWARKA UBEZPIECZEŃ KOMUNIKACYJNYCH

Tanie ubezpieczenia OC/AC w 20 Towarzystwach Ubezpieczeniowych on-line i ponad 200 punktach w Polsce.

Korzystaj z naszej propozycji, a dostaniesz możliwość znalezienia najtańszego ubezpieczenia OC/AC.

  • Porównywarka OC/AC to nie tylko ranking OC/AC – kalkulator OC/AC to tylko początek. W następnym etapie dostajesz możliwość konsultacji Twoich potrzeb z doświadczonym Agentem Ubezpieczeniowym.
  • Wypełnienie formularza musi trwać, potrzebne jest wiele danych niezbędnych do porównania ofert OC/AC różnych Towarzystw Ubezpieczeniowych.
  • Wypełnij porównywarkę OC/AC a dostaniesz wstępne kalkulacje, zaś konsultant – Agent Ubezpieczeniowy będzie przygotowany do rozmowy i dostosuje ubezpieczenie do Twoich potrzeb i możliwości – możesz rozłożyć składkę ubezpieczenia na 11 miesięcznych rat.

Administratorem danych osobowych, które udostępnisz w poniższym formularzu jest CUK Ubezpieczenia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa, z siedzibą w Toruniu przy ul. Grudziądzkiej 107, który przetwarza Twoje dane, w zakresie przewidzianym w formularzu i w celu przedstawienia Tobie ofert ubezpieczeniowych. Zgodnie z Regulaminem Serwisu CUK, otrzymujesz oferty, z których każda przygotowana jest z uwzględnieniem informacji podanych przez Ciebie w formularzu, dzięki temu w szybki i prosty sposób możesz wybrać najbardziej dopasowaną i najkorzystniejszą dla Ciebie.

Regulamin świadczenia usług – pobierz

Twój kalkulator:

Infolinia 12 444 20 40 (w godz.8-17)
JESTEŚMY CZĘŚCIĄ GRUPY InPost S.A. Do góry